INFOR EAM
GENERAL ELECTRIC MES
Proficy Tesis Uygulamaları Hakkında
Verimlilik Yönetimi
Üretim Yönetimi
Kalite Yönetimi
Batch Analizleri
AnaSayfa | İletişim | E-Mail
General Electric MES Kalite Yönetimi
İşinizi Entegre Kalite Yönetimi Fonksiyonalitesi ile 1. Sınıfa yükseltin
  • Kalite Yönetimi Modülü ıskarta ve hurda oranlarını düşürerek ve önemli ölçüde ürün geri çağırma sayısını azaltarak ürün kalitesini arttırmanızı sağlamaktadır.
Proficy Tesis Uygulamaları Kalite Yönetimi modülü gerçek zamanlı eğilimleri, istatistikleri ve kalite seviyelerini kontrol etmek için bildirimleri sağlayarak, ürünlerinizde tutarlı kalite seviyesini temin etmektedir. Uygulama hem manuel ve hem de otomasyon vasıtasıyla gelen kaynaklarda proses, muayene ve test verilerini birleştirerek, bütünleşik bir yapı sunmaktadır. Kalite Yönetimi modülü operatör yorumlarını, spesifikasyonları, reçete ve prosedür dokümanlarını da bilgilere ekleyerek gerçekleşen operasyonun bilgi bütünlüğünü sağlar.

Kalite Kontrol modülü sürekli olarak belirlenen hedefler ve İPK’ları (İstatistiksel Proses Kontrol) karşılaştırarak spesifikasyonlara uyumluluğu temin eder ve uygun olmayan koşullarda ise alarm verilmesini sağlar. Kalitenin gerçek zamanlı gözlemlenmesi ,hızlı kararlar alınmasını sağlarken yüksek hacimli verilerin arasında boğulmadan kayıplar minimuma indirgenmektedir. Proficy Tesis Uygulamaları ailesinde entegre modüller arasındaki otomatik raporlama ve analiz araçlarımız ile proses ilişkilerini keşfetmek, problemlerin kök sebeplerini tespit etmek ve kalite üzerindeki kontrolü sıkılaştırmak tesisinize güç katacaktır.
Adres:Atatürk Bulvarı Ata 2/3 Plaza Kat: 7 No:65 - 66 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 545 90 78
Fax: +90 216 545 90 79
E-Mail: info@bilgiyon.com.tr
© Copyright 2018 BilgiYön Yazılım