INFOR EAM
GENERAL ELECTRIC MES
Proficy Tesis Uygulamaları Hakkında
Verimlilik Yönetimi
Üretim Yönetimi
Kalite Yönetimi
Batch Analizleri
AnaSayfa | İletişim | E-Mail
General Electric MES Üretim Yönetimi
İşinizi Entegre Üretim Yönetimi Fonksiyonalitesi ile 1. Sınıfa yükseltin
  • Üretim Yönetimi modülü üretim operasyonlarınızı denetler, ürün akışını kontrol eder, genealoji raporları geliştirmenizi sağlar ve fazla stoğu azaltmak için çizelge değişiklikleri yapar.
Proficy Tesis Uygulamaları Üretim Yönetimi modülü ürün akışını, envanteri, çizelge uygulamasını ve ürün genealoji yönetmenizi sağlayan güçlü araçlar sunmaktadır. Uygulama süit içerisindeki diğer modüllerle birlikte kullanıldığında sistem malzeme verimliliğini, enerji kullanımını ve üretim sürecindeki diğer üretimle ilgili maliyetleri takip edebilir ve her bir ürün için biriktirebilir. Bu özellikle tesisinize anında gerçek ve güvenilir üretim maliyet bilgileri sağlar.

Modülün Genealoji özellikleri bugün piyasadaki en gelişmiş ve güçlü araçlar arasında yer almaktadır. Bu özellikler üretim esnasında meydana gelen koşulları ve olayları belirleyen proses verilerinizi ve üretilen her ürün için malzemeleri , lot numaralarını, seri numaralarını takip eden ürün verilerinizi birleştirmektedir. Daha sonra iki küme veri analizi ve takibi için birleştirilmektedir. Herhangi bir ürünü veya proses genealoji verisini sistemdeki diğer bilgilerle ilişkilendirebilir ve performansı gözlemleyebilmek için sistemdeki standart raporlardan ve analiz araçlarından faydalanılmaktadır.

Ürün genealojilerinin manuel veya kopuk verilerle elektronik olarak takip edilmesi karmaşık ve zor olabilmektedir. Üretim Yönetimi modülü tüm verilerinizi birleştirir, batch’lerin, sürekli proseslerin, kısmi montajların, komponentlerin veya yan ürünlerin karmaşık genealojilerinin izini sürerek, giren tüm malzemelerin ve çıkan mamüllerin orijinini ve gideceği yeri takip eder. Bu sayede etkilenen sevkiyatlar net olarak belirlenir ve tesisinizin geri çağırmalar ve garanti talepleri konusundaki problemleri azaltılmış olur.
Adres:Atatürk Bulvarı Ata 2/3 Plaza Kat: 7 No:65 - 66 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 545 90 78
Fax: +90 216 545 90 79
E-Mail: info@bilgiyon.com.tr
© Copyright 2018 BilgiYön Yazılım