INFOR EAM
GENERAL ELECTRIC MES
Proficy Tesis Uygulamaları Hakkında
Verimlilik Yönetimi
Üretim Yönetimi
Kalite Yönetimi
Batch Analizleri
AnaSayfa | İletişim | E-Mail
General Electric MES Verimlilik Yönetimi
İşinizi Entegre Verimlilik Yönetimi Fonksiyonalitesi ile 1. Sınıfa yükseltin
  • Verimsizlik, kök neden analizleri ve toplam ekipman verimliliği (OEE) kontrolü için tüm üretim alanlarında tespitlerin yapılması sağlanmakta ve gözlemlenmektedir
Üretim istatistikleri, genel performans ve finansal metrikler gibi gerçek-zamanlı Anahtar Performans Göstergelerini dinamik olarak bilmek, tesisteki herhangi bir kantitatif karar-alma prosesi için önem arzetmektedir. Proficy Tesis Uygulamaları Verimlilik Yönetimi modülü, üretim noktasından başlayarak performansı ve sürekli gelişimi tetiklemektedir. Modül, Operasyonlarınızın en üstüne bir istihbarat katmanı sunarak, zaman içerisinde elde edilen sınırsız bilgiyi birleştirir ve işletmelerin zor ve maliyetli desteği olan, kendi bünyelerinde geliştirmiş oldukları uygulamalara olan ihtiyacı azaltır.

Verimlilik Yönetimi modülünü kullanarak işletmenizdeki rollere ve fonsksiyonlara özel, gerçek- zamanlı , tarihsel ve bilginin anlamlı olduğu anlık analizleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu istihbarat tahditlerin tespiti ve ortadan kaldırılması ile üretilen işin, kalitenin, genel performansın ve karlılığın geliştirilmesini sağlar.
Adres:Atatürk Bulvarı Ata 2/3 Plaza Kat: 7 No:65 - 66 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 545 90 78
Fax: +90 216 545 90 79
E-Mail: info@bilgiyon.com.tr
© Copyright 2018 BilgiYön Yazılım